Dům hrůzy-1.část

18. září 2011 v 12:16 | Ta Malá...♥
Mám tu další ffku která je o 4 kamarádech kteří objeví jeden starý dům a zažijí opravdu hrůzu nahánějící dobrodružství


Shinty seděla ve školní lavici a četla knížku. Pan Frytong mezitím vysvětloval, co se budou učit v matematice. Kristy přemýšlela o tom, jak po škole půjdou do jednoho domu v opuštěné čtvrti na konci města.
Konečně zazvonilo na velkou přestávku a všichni čtyři kamarádi se sešli a konečně si mohli popovídat o tom, jak navštíví polorozpadlý dům na konci Shandelovy ulice. Ani jeden z nich se nemohl dočkat, protože si právě založili klub, který má řešit záhady všeho druhu a toto byla příležitost, jak to vyzkoušet. Dumpy najednou navrhnul nápad: "A co kdybychom tam přespali? Je pátek a navíc máme všichni volno." Stage se k němu přidal, že je to dobrý nápad a tak holky souhlasily. "Už bude zvonit." vyrušila je paní ředitelka, "A o čem se tu vlastně bavíte?" "Ale o ničem." řekli skoro všichni zároveň. "No tak dobře, ale teď už běžte do třídy."
Shinty a Kristy měli zrovna dějepis, dnes se měli dívat na video o Keltských válkách. Děvčata si povídala o tom, jak bude super přespat s jejich nejlepšími kamarády ve strašidelném domě.
Školní den utekl a tak se Shinty a Dumpy rozloučili s Kristy a se Stagem a šli spolu domů.
Celou cestu si povídali o tom, jak to bude zajímavé přespat v takovém polorozpadlém domě a co tam můžou všechno objevit. "No víš, já sem se tam tak trochu šel podívat a je tam i místo kde bychom mohli přespat." řekl tak trochu rozpačitě Dumpy. "Jo super a jaký?" úplně nadšená Shinty se nemohla dočkat, co řekne. "No, ale je tam takový malý háček." "Ano?"opáčila Shinty. "Jsou tam všechny postele pro malé děti a žádný gauč." řekl jí ne moc nadšeně Dumpy. "Aha no ale to nevadí, s tím se potom něco udělá, hlavně že tam jsou postele a usměj se trochu prosím tě, nebo ty se netěšíš?" "Jasně že se těším, ale přemýšlím tak o tom že ty a Stage jste nejvyšší, takže se asi do těch malých postelí nedostanete a navíc ty postele jsou nad sebou." "Víš co? To nevadí, vyřešíme to potom ano?" "No tak dobře, hele já teda jdu a platí v šest hodin před domem jo?" "Jasně, už se moc těším, bude sranda, hlavně že je světlo tak dlouho, aspoň to tam můžeme pořádně prozkoumat." odpověděla Shinty a zahnula do další ulice, měla takový divný pocit z toho, co se v domě bude dít.
Mezitím přišla Kristy domů a šla povědět mamce tuhle novinku. "Ahoj mami, mohla bych dneska s partou přespat v jednom domku? Všichni tam jdou tak prosím." "Jistě, ale jen pokud máš uklizeno."řekla trochu rozpačitě její máma. "Jasně mami, za chvilku to bude a nabalíš mi s sebou nějaké jídlo?" "Ale jistě drahoušku a jak dlouho tam budete?" "Asi dvě noci, ale zatím to nevím přesně tak až se domluvíme, jak dlouho tam budeme, zavolám ti. Já se teď jdu nachystat, abych na nic nezapomněla."
Shinty už čekal před domem, z rohu ulice uslyšel nějaké hlasy a tak se nadechl a řekl: "Hej pohněte si trochu, nebudu tady na vás tak dlouho čekat!" Ale to ještě nevěděl co ho potká....pokračování příště :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ardillita Ardillita | E-mail | Web | 10. prosince 2011 v 11:24 | Reagovat

Vyzerá to dobre :)) :-(

2 Ardillita Ardillita | E-mail | Web | 10. prosince 2011 v 11:24 | Reagovat

prepáč za to ho smutného smajla blbne mi klávesnica :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama