Říjen 2011

Design pro Bellu-náhled

31. října 2011 v 18:52 | Katherine
Pokud se ti tento design líbí a budeš ho chtít, napiš mi, a já ti ho nastavím.

Design pro Liz-nastavený

31. října 2011 v 18:50 | Katherine
Design,který jsem vyrobila pro liz-csiny.blog.cz


Avatars-Kat Graham 01

28. října 2011 v 16:38 | Katherine |  Avatary

Salvatore brothers - video (by Katherine)

28. října 2011 v 16:31 | Katherine
Opět trochu starší video, přesto by mě na zajímal váš názor.

Prosím, prosím, smutně koukám :)

26. října 2011 v 22:27 | Katherine
Krásný středeční večer.
Chtěla bych vás všechny o něco poprosit. Na jednom blogu jsem přihlášena do soutěže o nejlepší seriál. A byla bych všem moc vděčná, kdybyste pro mě hlasovali.
Jsem tam jako Kathy se seriálem How I Met Your Mother.
Nevím, jestli ho znáte, ale můžu ho všem doporučit.
Za kždý hlas budu vděčná.
Hlasovat pro mě můžete tady: http://sisters2.blog.cz/1110/3-kolo-sonserial
Děkuji.
Katherine :)

LEda Monster Bunny 01

26. října 2011 v 18:16 | Tamta^^
pokud ho chceš napiš do komentářů:
1.nick
2.blog
3.email
4.souhlasiš s pravidly co sou niže?
1.nebudeš vydavat za svuj
2.nebudeš na ni nic mazat :)) a upravovat

Damon and Elena-Smile (video by Katherine)

26. října 2011 v 11:33 | Katherine
Tohle video je už poměrně staré. Teda už jsem udělala i lepší a zajímavější. Ale přesto se mi alespoň trochu líbí, především kvůli té písničce.
Takže bych teď ráda znala vaše názory.
Jinak další moje videa přidám v průběhu týdne.

HP-fanfiction by Katherine

26. října 2011 v 11:08 | Katherine
Název:Konec? Ne! Vítejte v našem světě...
Postavy:Harry Potter, Ginny Weasley, Ron Weasley, Hermiona Granger, Veronica, Melody, Draco Malfoy
Momentální počet kapitol:prolog
Stav:Nedokončeno
Odkaz:tady
Popis:
…a žili spolu šťastně, až do smrti… Jenže to by nebyli oni, aby se nezapletli do dalších a dalších dobrodružství. ……………………………………………………………………………………………………………………………………
Příběh skupinky hrdinů i těch špatných zdaleka nekončí. Nebezpečí v podobě Pána Zla je sice zažehnáno, ale v životě je přece ještě spousta dalších nástrah. A kdo jiný, by se do nich mohl namočit, než naši staří známí? A tak se otevírá plno nových a nových příběhů, plných lásky, přátelství, odvahy, ohnivé whisky… Život je přece jenom jeden. Tak proč si ho neužít? Jen si musíte dát pozor na Strachopuda…

Název:Yesterday I died
Postavy:Harry Potter,Hermiona Granger, Ron Weasley, James Potter, Sirius Black,Remus Lupin
Momentální počet kapitol:prolog+6kapitol
Stav:Nedokončeno
Odkaz:tady
Popis:
Čas je tak zvláštní. Co by se stalo, kdybychom znali svůj osud?
......................................................................
Pán Zla kolem sebe seskupuje své stoupence. Všude kolem začíná houstnout hrůzná atmosféra a strach sílí. Nikdo není v bezpečí. Tak proč trochu nezariskovat? Co se stane, když si tři kamarádi zahrávají s velmi podivným předmětem? A co když je ten předmět odnese jinam, ale přesto na stejné místo? Jamese, Siriuse a Remuse nyní čeká velmi nepříjemný úkol. Nejenže se musí dostat zpátky z budoucnosti, ve které nemají co dělat, navíc se musí vyrovnat i s tou hrozivou skutečností, že nyní už ví, co je čeká.

Název:Tajemství jednoho dne
Postavy:Harry Potter, Hermiona Granger, Ron Weasley, Draco Malfoy, Elizabeth Potter, Ginny Weasley, James Potter, Lily Potter
Momentální počet kapitol:prolog+10 kapitol
Stav:Nedokončeno
Odkaz:tady
Popis:
Co by se stalo, kdyby se Pán Zla nedozvěděl o věštbě, jež jeden z jeho věrných služebníků vyslechl v onen osudný večer? Co by se stalo, kdyby Harry Potter vyrůstal se svou rodinou a pod černými vlasy se neskrývala klikatá jizva? Bylo by zlo poraženo, nebo by se dále rozrůstalo? Jak by vypadal život mladého čaroděje a vůbec život kouzelnického společenství? Našel by se někdo, kdo by dokázal Lorda Voldemorta porazit? A opravdu by tajemství věštby zůstalo navěky skryté? Nebo by se v ten nejméně očekávaný moment opět vynořilo na světlo? Byla to vše pouze jen veliká náhoda, nebo osud Harryho Pottera a Pána Zla byl předem určen a neexistovalo cesty, jak se mu vyhnout?


Název:Last day in the shadows
Postavy:Draco Malfoy, Charlotte Black, Narcisa Malfoy
Momentální počet kapitol:prolog+1 kapitola
Stav:Nedokončeno
Odkaz:tady
Popis:
Draco Malfoy cítí, že ho jeho nezvratný osud na temné straně stále víc a víc tíží. Proto se rozhodne utéct z domu a najít jinou cestu, po které by se mohl vydat. K jeho překvapení narazí na mladou čarodějku Lotte, která mu nejenže dokonale rozumí, ale sama kdysi prožila něco podobného. Jenže všechno není tak, jak se může zdát a Dracovi začíná docházet, že mu jeho nová společnice něco důležitého tají. Proto se rozhodne pátrat, a ke svému překvapení tak objeví hrůznou kapitolu minulosti jeho rodiny. Jenže válka mezi Pánem Zla a jeho odpůrci se nezadržitelně blíží. A Draco se bude muset trvale rozhodnout, na čí straně vlastně stojí.

Název:Where the road ends?
Postavy:Harry Potter, Ginny Weasley, Draco Malfoy, Anette
Momentální počet kapitol:prolog+4 kapitoly
Stav:Nedokončeno
Odkaz:tady
Popis:
Je možné žít klidným životem ve světě, který by bez vás neexistoval? Jak pochmurný je příběh hrdinů, kteří dosáhli svého cíle, ale stále bojují? A mohou opět ztratit vše, pro co tak hrdinně umírali?
Skupinku hrdinů, jež obětovala mnohé ve svém životě, a statečně bojovala v rozhodující bitvě o Bradavice, čeká ta netěžší zkouška. Vrátit se zpátky do normálního života. Při tom netouží po ničem jiném, než žít, jako obyčejní lidé. A tak je pro ně připravená další bitva. Tentokrát však ještě krutější než boj o vlastní život. Nyní totiž musí ochránit to, co je pro ně nejdůležitější. Jak řekl kdysi jeden moudrý kouzelník. Láska je všemocná.
Jenže je i věčná?
Název:In the hands of love
Postavy:Harry Potter, Melissa Benson, Sirius Black, Christina Benson
Momentální počet kapitol:prolog
Stav:Nedokončeno
Odkaz:tady
Popis:
Pán Zla po třinácti letech opět získává svou někdejší sílu. A přestože si to kouzelnický svět odmítá připustit, strach a nejistota se rychle šíří. V té době mladá čarodějka Melissa začíná pociťovat, že se vymyká představám své čistokrevné rodiny. A vysvětlení toho všeho může najít pouze v jediném. V pravdě o svém biologickém otci. Pátrání ji velmi brzy dovede nejen k neobyčejnému přátelství s Chlapcem, který přežil, ale také k zásadní otázce, na které straně bude stát v blížící se válce.

Název:Zatímco jsi utíkal
Postavy:Victoria Ewell, Nicol Ewell, Lovec, Jeremy, Jasmine, Bradley, Belatrix Black
Momentální počet kapitol:prolog+12 kapitol+epilog
Stav:DOKONČENO
Odkaz:TADY
Popis:
Co se stane, když se v jedné zoufalé situaci objeví naráz dva kouzelníci z mudlovské rodiny, jeden hledaný uprchlík a jeden student šestého ročníku Bradavické školy čar a kouzel? Dokáže je jejich tíživý příběh spojit nebo je jejich společenství odsouzeno už od počátku k zániku? A co když se do toho všeho ještě zamotají dvě nebezpečné čarodějky, jejichž tajemstvím opředená minulost nahání všem husí kůži? Příběh, odehrávající se od převzetí moci nad ministerstvem Pánem zla, až po jeho porážku.
Název:Do you feel alive?
Postavy:
Momentální počet kapitol:prolog
Stav:Nedokončeno
Odkaz:tady
Popis:
Kdysi dávno chodbami Bradavického hradu procházel jeden chlapec. Ve všech ohledech byl jako všichni ostatní. Ale v hloubi duše byl jiný. Jmenoval se Tom Raddle.
Co by se stalo, kdyby tento výjimečný chlapec zůstal stále oním okouzlujícím mladíkem, kterým se jevil. Dokázal by žít normální život bez krutosti, násilí a touze po moci? Dokázal by potlačit tu nenávist, která se v něm ukrývala? Dokázal by být jako všichni ostatní? A existuje vůbec něco, co by dokázalo zabránit zrodu Pána zla? Nebo byl kouzelnický svět neodvratně nucen podstoupit tuto hrozivou zkoušku?

Design pro Karamelku-náhled

25. října 2011 v 19:52 | Katherine |  Layouty pro vás
Konečně jsem se dostala k designu s Bones pro Karamelku.
Pokud ho budeš chtít nastavit, tak mi napiš na mail (katherineforbes@seznam.cz) heslo a přihlašovací údaje,abych ho mohla nastavit.
Jinak můžu udělat ještě další návrhy.
Záleží na tobě.

Avatars-Caroline Forbes 02

24. října 2011 v 11:11 | Katherine |  Avatary
Copy with: